Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler? (2019-2020) - Webmaster Forum
 

TV Programları ve Reklamlar TV Programları ve Reklamlar

Merhaba Ziyaretçi!
Kaydolmak için bir dakikanızı ayırın, aradığın şey kesinlikle burada ve %100 ÜCRETSİZ! Ne için bekliyorsun?
Hemen Üye Ol

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler? (2019-2020)

TV Programları ve Reklamlar


Cevapla Yeni Konu Aç
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 19 Eylül 2019, 07:23:37
Aras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
 
Ankara Şubesi
Üyelik Tarihi: 31 Mart 2004
Mesajlar: 1.969
Konular: 155
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Standart Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler? (2019-2020)

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler? (2019-2020) Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni sezonu yakın zamanda ekranlarda başlayacak. Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonu eylül ayında başlayacak. Yeni sezonunda programa katılan ve programdan ayrılan isimler var elbette. Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni sezonunda yeni oyuncular katıldıkça yeni bilgileri konumuzun devamında sizlerle.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 OYUNCULARI KİMLER: 2019-2020
Atakan Çelik
Ayşegül Yılmaz
Batuhan Soyaslan
Begüm Çağla Taşkın
Cemile Canyurt
Cihan Talay
Ecem Sena Bayır
Eda Nur Hancı
Engin Demircioğlu
Evliya Aykan
Ezgi Yürekoğlu
Fatih Öztür
Fatma Tezcan
Gözde Şencan
Gürhan Altundaşar
Hamza Yazıcı
Hilmi Deler
Metin Pıhlıs
Ozan Yiğit
Safa Sarı
Sema Özkan
Yasin ÇamAhmet Hilmi Deler

16 Nisan 1994 tarihinde Sakarya’da doğan Hilmi Deler daha çocuk yaşlardan itibaren oyunculuk ve tiyatroya merak salmıştır. Hilmi Deler ilk okul yıllarında okulda düzenlenen müsamerelere ve tiyatrolara katılmış daha sonra Tiyatro Ti’den altığı derslerle kendisini oyunculuk konusunda geliştirmiştir. Hilmi Deler Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda yer alıyor ve herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Ahmet Hilmi Deler’in sevgilisi yok şimdilik.
Hamza Yazıcı

Çok Güzel Hareketler 2 de en sevilen karakterlerden birisi diyebiliriz. Hamza Yazıcı daha skeçlere başladığından beri ayrı bir hava hattı programa ve çok sevildi. Hamza Yazıcı Çok Güzel Hareketler 2 de mafya babası rolü ile herkesin ilgi odağı olup dikkatleri üzerine çekti. Hamza Yazıcı 1992 yılında Antakya’da doğdu ve 27 yaşındadır. Hamza Yazıcı kısa boyuna rağmen cüce tanımlamasıyla sık sık dalgasını geçmekte ve bunu espri konusu yaparak herkesi güldürmektedir. Hamza Yazıcı Çok Güzel Hareketler 2 programında en sevilen isimlerden birisidir.

Atakan Çelik

Atakan Çelik kendisini müsamere öğrencisi olarak tanımlıyor. Okulda başlayan bu oyunculuk aşkı kendisini BKM mutfağına taşımış. 3 Şubat 1990 tarihinde İstanbul da doğan Atakan Çelik 183 cm boyunda 76 kg ağırlığında, 29 yaşında ve kova burcudur. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan Atakan Çelik 2015 yılında BKM Mutfak ekibine girerek kendisini geliştirmeye ve çeşitli skeçlerde rol almaya başlamış ve sonrasında Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları arasına girmiştir.
Ayşegül Yılmaz

Ayşegül Yılmaz 13 Aralık 1994 tarihinde Zonguldak ilimizde doğmuş olup aslen Artvin Hopa’lıdır ama daha sonra İstanbul’a taşınmıştır. 25 yaşında olan Ayşegül Yılmaz, Kastamonu Üniversitesinde Grafik tasarımı okumuş ve oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle oyunculuk yarışmalarına katılıp İstanbul’a gelmiştir. Beykent Üniversitesinde Oyuncuk bölümünü tamamlayan Ayşegül Yılmaz BKM yapımı bil film olan Deliha da rol almış ve yeni sezonda Çok güzel hareketler 2 oyuncularına katılmıştır. Çok güzel hareketler 2 programındaki skeçlerde oldukça başarılı olan Ayşegül Yılmaz en sevilen karakterleri oynamaktadır.

Batuhan Soyaslan

Batuhan Soyaslan İstanbul’un Fatih ilçesinde 25 Mayıs 1992’de doğmuştur. 27 yaşında olan Batuhan Soyaslan lise yıllarından itibaren tiyatro ve oyunculuğa olan merakıyla tanınmıştır. Batuhan Soyaslan üniversitede Çevre mühendisliği bölümünde eğitim görmüş ve halen yükseklisans programını devam ettiriyor. Bkm Mutfak ile tanışıp 2019 yılında Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna katılmıştır. Oldukça yetenekli olan Batuhan Soyaslan skeçlerde başarılı bir performans göstermektedir.
Begüm Çağla Taşkın

Begüm Çağla Taşkın 1987 yılında Bursa’da doğmuştur. Begüm Çağla Taşkın İzmir üniversitesinde Ekonomi bölümünü tamamlamış ancak bölümüyle ilgili bir iş olanağı bulamayınca oyunculuk konusunda dersler almaya başlamıştır. 2016 yılında BKM ekibine katılan Begüm Çağla Taşkın Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde skeçlerdeki başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çekmektedir.

Cemile Çiğdem Canyurt

Cemile Canyurt 15 Mart 1992 tarihinde silahı ile ünlü olan Kırıkkale‘de doğmuştur ancak başkent Ankara’ya taşınmışlardır. Cemile Canyurt 27 yaşında ve balık burcundan olup daha 13 yaşından itibaren tiyatro sahnelerinde oyunculuk konusunda kendisine yer bulmuştur. Cemile Canyurt BKM ekibine 2017 yılında dahi olsa da Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna 2019 yılında dahil olmuş ve skeçlerdeki uyumlu tavırları ile göz doldurmaktadır.
Cihan Talay

Cihan Talay BKM mutfakta uzun süredir rol almakta ve cansız uyuşuk hareketleri ile merak edilen oyuncuların başında gelmektedir. Esprili yönü oldukça kuvvetli olmasına rağmen cansız balık gibi duruşu ile komediden uzak gibi görünse de ekibin başarılı oyuncularından birisidir. Cihan Talay 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuş ve 35 yaşındadır. Kırıkkale’li oyunculardan bir diğeri olan Cihan Talay Yılmaz Erdoğan ile birlikte oldukça popüler bir isim haline gelmeye başlamıştır. Cihan Talay Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonda da rol almaktadır. Daha önce Güldür Güldür Show da uzun süre rol almıştır.

Ecem Sena Bayır

Ecem Bayır 11 Nisan 1984 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş ve koç burcudur. Asıl adı Ecem Sena Bayır oaln güzel oyuncumuz İstanbul üniversitesinde dil bilimi bölümünde halen öğrenciliğe devam eden Ecem Bayır oyunculuk ve tiyatroya çok hevesli olsa da bunu BKM öncesinde gerçekleştirememiş oyunculardan biridir. Çok Güzel Hareketler 2 Ecem Bayır için bir kapı olmuş ve kendisini tiyatro sahnesinde bulmuş ve skeçlerde görev almaya başlamıştır.

Eda Nur Hancı

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından birisi olan Eda Nur Hancı 23 Ocak 1996 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş olan Eda Nur Hancı liseyi Terakki Vakfı Okulları Şişli Terakki Lisesi’nde tamamlamış daha sonra Sadri alışık Tiyatro merkezinde bir süre oyunculuk dersleri almıştır. Oyunculuk ve tiyatroya olan merakı kendisini BKM mutfak ile tanıştırmış olan güzel oyuncu Eda Nur Hancı Galatasaray Üniversitesinde Felsefe bölümünü kazanıp eğitimine devam etmiştir. Eda Nur Hancı Çok Güzel Hareketler 2 yeni oyuncularından birisidir.

Engin Demircioğlu

Engin Demircioğlu 1982 yılında Bursa’da doğmuş ailesi ile birlikte bir süre Almanya’da kalmış olan Engin Demircioğlu 1998 yılında ülkemize geri dönüp çeşitli ajanslarda mankenlik yapmaya başlamıştır. Engin Demircioğlu 2008 yılında oyunculuk ve tiyatroya olan ilgisi nedeniyle Sadri Alışık Tiyatro merkezinde oyunculuk üzerine eğitimleri almış ve 2018 yılında BKM mutfak ile tanışmıştır. Yılmaz Erdoğan ile görüşüp Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna dahil olan Engin Demircioğlu skeçlerde oldukça başarılı rol yapmaktadır.

Evliya Aykan

Çok güzel hareketler 2 oyuncuları arasında en çok skeci olan ve en çok güldüren oyuncuların başında gelen Evliya Aykan 31 Ağustos 1992 tarihinde Hakkari ilimizde doğmuş olup Yılmaz Erdoğan ile hemşehri olunca BKM mutfakta kabul görmüştür. 13 yaşında tiyatro ile tanışan Evliya Aykan Devlet tiyatrolarında ve özel tiyatrolarında yer almaya başladıktan sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar bölümünü kazanmış daha sonra ise 2017 yılında BKM ekibinde yer almaya başlamıştır. Evliya Aykan Çok güzel hareketler 2 oyuncu kadrosuna ilk sezondan itibaren dahil olmuştur.

Ezgi Özyürekoğlu

Ezgi Özyürekoğlu 12 Şubat 1990 tarihinde Mersin ilimizde Tarsus’ta doğmuştur. Mersinde Uluslar Arası İlişkiler bölümünde okuyan Ezgi Özyürekoğlu, oyunculuk ve sahne sanatlarına duyduğu ilgiyi üniversitedeki tiyatro kulübü sayesinde geliştirmiş ve 2014 yılında Kadir Has Üniversitesinde film ve drama üzerine yüksek lisansa başlamıştır. Ezgi Özyürekoğlu 2016 yılında BKM ekibi ile tanıştıktan sonra Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezon kadrosuna dahil olmuş ve skeçleri ile en beğenilen oyuncuların başında gelmektedir. Ezgi Özyürekoğlu‘nun sevgilisi bulunmamaktadır.

Fatih Öztürk

Fatih Öztürk Çok Güzel Hareketler 2 2019-2020 kadrosunda.. 17 Haziran 1994 yılında İstanbul ilimizde Şişli ilçesinde doğan Fatih Öztürk 2003 yılında lisans eğitimi için Kütahya Dumlupınar Üniversitesine başlamış burada Tiyatro kulübüne katılarak oyunculuk konusunda kendini geliştirmiştir. 2008 yılında Eskişehir Üniversitesinde Konservatuvar bölümüne girip burada oyunculuk üzerine lisans eğitimi alan Fatih Öztürk 2018 yılında BKM ekibine dahil oldu ve 2019-2020 yeni sezonda Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları arasına katıldı.

Fatma Tezcan

Fatma Tezcan Çok Güzel Hareketler 2 programının 2019-2020 kadrosunda yer alıyor. 1998 yılında İstanbul’da doğan Fatma Tezcan İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandıktan sonra Sadri Alışık Kültür merkezinde oyunculuk üzerine eğitimler almış ve kendisini yeni sezonda BKM mutfakta bulmuştur. Fatma Tezcan Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonda da skeçleri ile oyunculuğa devam edecektir.

Gözde Şencan

Gözde Şencan 1985 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Biyoloji bölümünde okuyarak tamamlayan Gözde Şencan okulun hemen ardından aynı okulda konservatuvar bölümünü kazanıp burayı da bitirdi ve tiyatro ilgisi burada başladı. Bir oyun için gereken oyuncu başvurusundan geçen ve İstanbul’da çeşitli sahnelerde yer alan Gözde Şencan daha sonra BKM ekibine katıldı ve yeni sezonda Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından birisi oldu.

Gürhan Altundaşar

Adını Merve Dizdar ile yaptığı evlilikten dolayı daha çok duyuran Gürhan Altundaşar 1984 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gürhan Altundaşar lisansını Eskişehir Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamış ve sonrasında bir çok tiyatro sahnesinde yer almıştır. 2017 yılında BKM ekibine dahil olan Gürhan Altundaşar 2019 yılından beri Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu kadrosunda yer almakta ve skeçlerini izlemeye eşi Merve Dizdar da gelmektedir zaman zaman.

Metin Pıhlıs

Metin Pıhlıs 29 Şubat 1992 tarihinde Antalya’da doğmuş ve balık burcudur. Metin Pıhlıs lisans eğitimini Marmara Üniversitesinde Sermaye Piyasası bölümünde tamamlasa da oyunculuk ve tiyatro aşkı ona yeni kapılar açmıştır. Bir süre Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Konservatuvar eğitimi alan Metin Pıhlıs BKM ekibine dahil olarak 2019 -2020 yeni sezonunda Çok Güzel Hareketler 2 ekibine katılmıştır.
Ozan Can Yiğit

Ozan Can Yiğit 1993 yılında Ankara’da doğmuştur. Ozan Can Yiğit tiyatro ile tanıştıktan sonra oldukça iyi hissedince kendisini adeta bağımlı olmuş ve bu amaçla özel eğitimler de almıştır. Bir süre Amerika’da dil eğitimi alan ve ülkemize döndükten sonra da oyunculuk eğitimleri alan Ozan Can Yiğit 2019 yılında BKM mutfak kadrosuna katılmış ve Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonda görev almıştır.
Safa Sarı

Safa Sarı gerçekten sesiyle büyüleyen bir isim. BKM mutfak bünyesinde böyle güzel sesli oyunculara da ihtiyaç var elbette. Safa Sarı İstanbul ilimizde Üsküdar ilçesinde 22 Haziran 1992 tarihinde doğmuş lise yıllarında tiyatro kulübünde oyunculuk konusundaki ilgisini göstermiştir. Safa Sarı Bkm Mutfak ekibine 2018 yılında katılmış olup Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularına ise 2019 yılında dahil olmuştur. Güzel sesiyle herkesi büyüleyen Safa Sarı Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularının skeç öncesi komedisi gibidir. O Ses Türkiye yarışmasına da katılan Safa Sarı oldukça yeteneklidir.
Sema Özkan Yorgun

Sema Özkan Yorgun 1984 yılında Antalya’da doğmuş olan yetenekli oyuncularımızdan birisidir. Sema Özkan Yorgun tiyatroyla ortaokul yıllarında tanışmış üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Öğretmen olarak ataması olmayınca içindeki tiyatro ve oyunculuk yeteneğini geliştirmek için Şahika Tekand Stüdyoda oyunculuk eğitimleri aldı. Bunun dışında kamera önü eğitimleri de aldı. Evli ve 3 yaşında bir kızı olan Sema Özkan Yorgun 2018 yılında BKM ekibine katılmış olup 2019 yılında Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna dahil olup skeçlerde yer almaya başlamıştır.
Yasin Çam

Yasin Çam 15 Şubat 1987 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş ama ailesinin taşınmasından sonra Muğla ilimizin Milas ilçesinde çocukluk ve gençlik yıllarını yaşamıştır. Yasin Çam 2006 yılında Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünü kazanmış ve okul yıllarında tiyatro ve oyunculuğa ilgi duymuştur. Yasin Çam Müjdat Gezen Sanat Merkezi Devlet Konservatuvarı bölümünü kazanıp burada aldığı eğitimler sonrasında ilk olarak Yüksek Sosyete dizisinde ve Elimi Bırakma dizilerinde roller alan Yasin Çam Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezon kadrosuna katılmıştır.
Kanal D Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezon tarihi 8 Eylül Pazar

Kanal D’nin iyi izleyici çeken programı Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonuyla 8 Eylül Pazar akşamı başlıyor… BKM Mutfak ikinci kuşak oyuncularından oluşan Çok Güzel Hareketler 2 kadrosu Yılmaz Erdoğan’ın yönetimi ile yayınlanıyor. Atölyede çalışılan ve seyirciye ulaşan yeni skeçlerle Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni oyuncuları kimler resimleri bilgileri sizlerle. Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonuyla 8 Eylül Pazar 20.00’da Kanal D’de yayınlanmaya başlıyor.

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezonda Kimler Geldi?

Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni sezonunda programa yeni oyuncular katıldı mı? Çok Güzel Hareketler 2 de yeni sezon fragmanında yeni bir oyuncu görülmüyor. Program yayınlandığı esna da yeni oyuncu katılırsa konumuza ekleme yapacağız. Çok Güzel Hareketler 2 Yeni sezon tanıtımda tüm ekibin heyecanla yeni sezona hazırlandığı görülüyor. Atölyede, yazlık evde birlikte oldukları her anda çalıştıkları, skeç yazdıkları ve Yılmaz Erdoğan ile kritik yaptıkları görülüyor.
Çok Güzel Hareketler 2 ekibi yeni sezona bomba gibi hazırlandı. Tüm ekip yeni sezonda oynayacakları skeçleri hem yazdı hem oyuna çalıştı. Çok çalıştılar ve yeni sezonda izlenmeyi hakediyorlar. Bakalım yeni sezonda nasıl bir izlenme elde edecekler?

Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonunda yeni katılan oyuncuların isimleri neler?

Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni sezon tanıtım fragmanında şimdilik yeni bir oyuncu göze çarpmıyor. Ancak yeni katılan oyuncuların isimlerini bilgilerini konumuza ekleyerek konumuzu güncel tutacağız. Önceki sezon ilk olarak Çok Güzel Hareketler 2 başladığında oyuncuların hepsi yeni olduğu için çok merak edilmişti. Özellikle programdaki karakterleri artık üstlerine yapışınca o isim ile anılır oldular. Bu yüzden de oyuncular hem seviliyor hem de merak ediliyor.
Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Başlama Tarihi:

Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonu ne zaman başlayacak? Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonu merakla beklenen programın yeni sezon başlama tarihi netleşti. Çok Güzel Hareketler 2 programı bu sezon 8 Eylül pazar günü yayına başlıyor. Çok Güzel Hareketler 2 programı herkesi güldürmeye geliyor. Yeni sezonu da 8 eylül 2019 pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak.
Çok Güzel Hareketler 2 Tutuldu mu izlendi mi? Son Reytingler Nasıl?

Çok Güzel Hareketler 2 programı yayına başladığı 10 Şubat akşamında itibaren genel olarak %4 reyting aldı. Çok Güzel Hareketler 2 programı reytinglerde karışık bir sıralama izledi. 2. olduğu da oldu 12. de. Ancak son haftalarda yani sezon finaline doğru Çok Güzel Hareketler 2 programı daha çok izlendi ve son 3 hafta da sırası ile 4. 2. 4. oldu. Gayet başarılı bir sıralama. Yeni sezonda da Çok Güzel Hareketler 2 programı böyle başarılı reyting grafiği elde ederse uzun soluklu bir dizi olacaktır.

Cevapla Yeni Konu Aç


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumla.net adresimizde 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve T.C.K nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Şu Anki Saat: 07:37:13

 
Copyright © 2022