Tumblr Sponsorlu Reklam Verme – Nasıl Yapılır? - Webmaster - Teknoloji Forumları

Tumblr Sponsorlu Reklam Verme – Nasıl Yapılır?

Tumblr


Cevapla
 
Seçenekler
  #1  
Alt 26 Kasım 2022, 15:34:42
Guest#1.424.500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Binbaşı
 
Şubesi
Üyelik Tarihi: 21 Kasım 2022
Mesajlar: 2.399
Konular: 112483
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Standart Tumblr Sponsorlu Reklam Verme – Nasıl Yapılır?

Yaklaşık son 10 ile 15 yıldır hayatımıza giren ve adeta gunluk yaşantımıza direkt olarak etki etmeyi başaran sosyal medya siteleri, milyonlar ve hatta milyarlarca insan tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Gunluk paylaşım yapılması ile birlikte yakın ya da uzak cevresindeki kişilerin gorebilmesini sağlamakta sosyal medya platformlarından birisi olan Tumblr, genel olarak genc kesim olarak nitelendirilen 18 ile 25 yaş arası gencler tarafından yoğun ilgi gormektedir.

Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya sitelerinden biraz farklı bulunan Tumblr, kullanıcı ve yonetim ekibi tarafınca kişisel blog olarak nitelendirilmektedir. Son yapılan yeniliğe gore ortaya cıkan tumblr sponsorlu reklam hizmetleri, daha fazla kişiye ucret odeyerek, kısa sure icerisinde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Tumblr Reklam Nasıl Verilir?
İşyeri, urun ya da gorsellerinizin tanıtımını yapabilmeniz icin sunulan tumblr reklam hizmetleri, gerekli olan ucretlerin karşılığında verilebilmektedir.
Tumblr icin reklam vermek isteyen kişiler, https://www.tumblr.com/business adresini tarayıcı uzerine yapıştırarak, ilgili sayfaya direkt olarak ulaşabilmektedir. Girilen sayfa uzerinde yer alan formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Son olarak doldurmuş olduğunuz form sayfasının en altında yer alan Gonder butona tıklamanız yeterlidir. Bu işlemlerin ardından girdiğiniz bilgilere gore sizin ile iletişim kurulacaktır. Tumblr Reklam Avantajları Nelerdir?
Son aylarda oldukca populer hizmetler arasında yerini almış olan tumblr reklam avantajları konusunda populerlik gelmektedir. Ancak reklam ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen kişiler, genel olarak işyeri sahibi olan marka ya da kullanıcılar olmaktadır. Urettiğiniz urunlerin kısa sure icerisinde tanıtılması ve farklı iş tekliflerinin alınması gibi avantajlar bulunmaktadır.

Yeni Konu Aç
Seçenekler


İletişim