Webmaster Forum - İletişim
 

Merhaba Ziyaretçi!
Kaydolmak için bir dakikanızı ayırın, aradığın şey kesinlikle burada ve %100 ÜCRETSİZ! Ne için bekliyorsun?
Hemen Üye Ol
Administratör ile iletişim Paneli İletişim
İletişim formu bu sayfanın sonunda, fakat aşağıdaki bilgilendirmeyi okumanızı tavsiye ederiz.

YASAL UYARI

Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır. Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir. Bu tür konuları macawforum2020 [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to macawforum2020 [at] gmail.com

Her türlü telif hakkı içerdiğini düşündüğünüz konu url adresini mail adreslerimize gönderebilirsiniz ! İvedilikle işlem yapılacaktır. ( En erken 2 saat içinde en geç 3 gün içinde )

İletişim mailleri:
[email protected]

Telif hakkı içerik paylaşılması yasaktır.
1- Forumda yapmış olduğunuz tüm içeriklerden, paylaşımı yapan kişi olarak sorumlusunuz ! Yasa dışı bir paylaşım yapmanız halinde yetkili mercilere IP ve üyelik bilgilerinizin iletileceğini kabul etmiş oluyorsunuz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumla.net adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. forumla.net hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletişim linkimizden veya Admine mesaj ile bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

FORUM KURALLARI

Forumda herkesin uyması gereken önemli kurallarımızdır , bu kurallara uymak istemeyen muhtemelen hiçbir sitede barınamaz çünkü belki de en rahat kuralları olan forumuz.
1- Forumda etnik kökene küfür etmek yasaktır, birisi sizin etnik kökeninize hakaret ederse yönetime bildirin.
2- Özel mesajda veya skype'da geçen tartışmayı foruma taşımak ve adminlere taşımak yasaktır.
3- Küfür etmek kısmen yasaktır (ana,bacı,aile karıştırmak yasaktır ve cezası banned'dir)
4- Forumda kasten gerginlik yarattığı tespit edilen üye önce uyarılır uymazsa banlanır.
5- Forumda hiçbir kimse bir başka üyenin bilgi öğrenmesine engelleyici bir harekette bulunamaz ceza alır.
6- Forumda bir üyemizin yetkisi var diye tanımadan saygı duymanız gerekmiyor, tanıyıp saygın birisi olduğunu düşünürseniz saygı duymak size kalmış bir şeydir, sizi kimse buna zorlayamaz.
7- Siyasi konuları tartışmaya açmak ve siyasi görüş farklılıkları yüzünden üyelere karşı kırıcı konuşmak ve hatta bu yüzden bu üyelerin banlanmasını talep etmek yasaktır.
8- Kişisel husumetinizin olduğu bir kişinin forumla.net forumlarında aktiflik göstermesini engellemek veya engellemeye çalışmak siteden atılmanıza sebep olabilir.
9- Forumdaki konuları paylaşımları başka sitelerde paylaşmak yasaktır, karşılığı ise doğrudan kalıcı ban cezasıdır, bizim paylaşımlarımız ile başka yerde konu açıp itibarınızı sıfırlamayın, hiç bilginiz yoksa bile daha itibarlı olursunuz.
10- Forum mesajlarında anlamsız rastgele dalga geçer gibi yorum yapmak veya bu şekilde konu açmak ban cezası ile karşılık görür.
11- Ticari amaçla açılmış konuları baltalamak en az 2 günden başlamak suretiyle ban cezası ile cezalandırılır.
12- Çıplaklık ve müstehcen içerikli paylaşım yapmak yasaktır, tespiti halinde üyeliğini durdurulur.
13- Milli değerlere yönelik aşağılama ve her türlü saygı dışındaki davranışlar yasaktır, tespiti halinde üyeliğiniz durdurulur.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren forumla.net adresimizde 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve T.C.K nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Şu Anki Saat: 01:52:30

 
Copyright © 2022