PayTR Guvenli Sanal POS - Webmaster - Teknoloji Forumları
  #1  
Alt 25 Kasım 2022, 07:36:15
Guest#1.424.500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Binbaşı
 
Şubesi
Üyelik Tarihi: 21 Kasım 2022
Mesajlar: 2.399
Konular: 112483
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Standart PayTR Guvenli Sanal POS

GUVENLİ SANAL POS

PayTR guvenlik konusunda gelişmiş Sanal POS hizmeti ve alanında 8 yılı aşkın tecrubeye sahip personeli ile hem mağazaların (web sitelerinin) hem de mağaza muşterilerinin odeme guvenliğini sağlamaktadır. Boylece PayTR Sanal POS kullanan mağaza sahipleri yalnızca kendi işlerine odaklanırken sahteciliğe karşı hep guvende olurlar.


ERTESİ GUN ODEME AVANTAJI

Kullanıcı ve odeme guvenliği ile Sanal POS yonetimi konularındaki deneyimimiz ile uye işyerlerimize Ertesi Gun Odeme avantajı sunuyoruz. PayTR uye işyerleri odemelerini ertesi iş gunu banka hesaplarına alabilir, tahsilat icin gunlerce beklemek zorunda kalmaz, nakit akışlarında rahat bir nefes alırlar.

KOLAY SANAL POS ENTEGRASYONU

Hazır acık kaynak moduller ile Sanal POS ve ek odeme kanallarını kolayca entegre ederek odeme almaya hemen başlayabilirsiniz

UCRETSİZ SANAL POS VE UYGUN ORANLAR

Sanal POS aidatı ve gizli ucretler yoktur. Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza gore yapılacak değerlendirme sonucu belirlenir

SAHTECİLİK ONLEME VE KART GUVENLİĞİ

PayTR, SSL sertifikalı sayfaları ve PCI-DSS uyumluluğu ile muşterilerinizin bilgilerini, deneyimli personeli ve gelişmiş alt yapısı ile de sizi korur.

PayTR ile alışveriş yapan oldu mu ? Deneyimi olanlar paylaşırsa sevinirim. Sonucta Paypal yok acaba alternatif olabilir mi ?

Yeni Konu Aç
Seçenekler


İletişim