Polisiye Kitap Emelie Schepp - Silinmeyen - Pdf Cs - Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Forumum - Webmaster Forum - Teknoloji Forumları
Tema:
Kayıt
  #1  
Alt 19-07-2022, 10:58:47
Lim10Ata adlı üyenin avatarı
Platin Üye
 
Antalya Şubesi
Üyelik Tarihi: 15-12-2005
Mesajlar: 13.867
Konular: 5652
Standart Emelie Schepp - Silinmeyen - Pdf Cs

Emelie Schepp - Silinmeyen - Pdf CsKitap, Edebiyat, Roman, Polisiye
Gocmenlik Dairesi'nin sorumlusu oturma odasında olu bulunduğunda, kimse cocuğu olmayan bir ciftin evinde kucuk, esrarengiz parmak izlerine rastlamayı beklemiyordu. Davanın başına zeki, genc ancak duygusal yonden buz gibi olan Jana Berzelius getirilir. Jana sağlam iradeli, mesafeli ve anlaşılmazdır. Ta ki cocuk ortaya cıkana kadar…

Birkac gun sonra ıssız bir sahil şeridinde, onu ve esas kurbanı olduren cinayet silahıyla birlikte bir erkek cocuğunun cesedi bulunur. Berzelius davayla daha da yakından ilgilenmeye karar verip otopsiye girer ve cocuğun delik deşik edilmiş kucuk vucudunda tanıdık bir şeylere rastlar.

Cocuğun etine kazınmış harfler, Jana'yı korku dolu, karanlık gecmişine goturur. Saklı gecmişini korumak icin bu cinayetlerin arkasındaki şupheliyi polisten once bulmak zorundadır. İsvecli yazar Emelie Schepp, tuyler urpertici uclemenin ilk romanı Silinmeyen'de okuyucuyu gizemli ve unutulmaz Jana Berzelius ile tanıştırıyor.
(Tanıtım Bulteninden)

Sayfa Sayısı: 446
Baskı Yılı: 2016

... Yorgundu ve en onemlisi uyumak istiyordu. Kendi yatağında. Bir otobus durağında bulduğu oyuncak bebeğiyle. Bebeğin yalnızca bir kolu ve bacağı vardı ama kızın omrunde gorduğu en guzel bebekti.
...'' Biraz pis bir hikÂye var, değil mi? Konu patronlarla ilgili olunca her zaman pislik cıkar. ''
...Yaptığı son şey bile olsa bu olumlerin intikamını alacaktı. Bu hastalıklı eylemlerin affedilmesi, geride bırakılması mumkun değildi.
... ''Kac cinayetten soz ediyoruz? ''
''Henuz tum kurbanlar sayılmadı.''
''Başka bir deyişle dehşet verici istatistikler ortaya cıkabilir.''
... ''Parcalanmış bir cocuktan olumcul bir silah yontabilirsin. Hicbir duygusu, kaybedecek bir şeyi olmayan bir asker, en tehlikelisidir.''


Emelie Scheep - Silinmeyen - Pdf Cs 7 Mb: [Sadece kayıtlı kullanıcılar bağlantıları görebilir. ]
Alıntı ile Cevapla
İletişim