Nathan Never 14 - Webmaster - Teknoloji Forumları
  #1  
Alt 05 Kasım 2020, 00:45:29
Estuahjut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
 
Mersin Şubesi
Üyelik Tarihi: 19 Ekim 2010
Mesajlar: 29.353
Konular: 9843
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Estuahjut - İCQ üzeri Mesaj gönder
Standart Nathan Never 14Mars'ın Efendileri
Yeraltı Dunyası adlı maceranın devamı... Sigmund'un dostlarının bedenlerini ele geciren yaratıklar aslında Mars kokenli ve mutasyon gecirebilme ozelliğine sahip canlılardır. Nathan bir yandan dostlarını bu yaratıklardan kurtarmaya calışırken, bir yandan da bu yaratıkları onları ele gecirip yok etmek isteyen gizli bir askerî birimden korumaya calışır. Mars kokenli bu inanılmaz yaratıklar da bunun karşılığında Nathan'a bir odul vereceklerdir elbette.

Gecmiş Hayatlar
Bir gun Dermody adlı bir doktor, Alfa Ajansı'na gelip uzun suredir goruşmediği ikiz cocuklarının bulunmasını ister. O arada Nathan ve arkadaşları da fahişeleri oldurerek şehre korku sacan bir seri katilin peşine duşmuştur. Dermody'nin cocuklarını da bu arada cok cabuk bulabileceğini duşunen Nathan, fena halde yanıldığını da kısa surede anlayacaktır.

Birinci Seviye
Şehrin birinci seviyesinde gaz sızıntısı yuzunden oluşan bir felaket altmıştan fazla kişinin olmesiyle sonuclanır. Hemen ardından da Nathan'ın Paul adlı bir arkadaşının sevgilisi intihar eder. Buna inanmayan Paul de Alfa Ajanımızı bu olayı soruşturmaya ikna edecek, sonrasındaki olaylar inanılmaz bir suistimal ve soygun dalgasını acığa cıkaracaktır.
(Tanıtım Bulteninden)Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2014


Dili: Turkce
Yayınevi: Cizgi Duşler
Kitap Adı: Nathan Never 14 Yazar: Alberto Lisiero , Gianni Brusasca , Gabriella Cordone Cizer: Stefano Vietti Yayınevi: Cizgi Duşler İlk Baskı Yılı: 2014 Dil: Turkce Barkod: 9786054983018

Yeni Konu Aç
Seçenekler


İletişim